Kupi/Prodaj FB Grupu
Registrirajte se još danas!

Join the forum, it's quick and easy

Kupi/Prodaj FB Grupu
Registrirajte se još danas!
Kupi/Prodaj FB Grupu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodaja i kupovina Facebook Fan-Page


You are not connected. Please login or register

Kupujem FB stranicu sa us fanovima

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Kupujem FB stranicu sa us fanovima Empty Kupujem FB stranicu sa us fanovima sri sij 26, 2011 6:55 pm

vukadin91



Treba mi fb grupa sa sto vise amerikanaca, po 1000 fanova placam 1.50$ preko alertpay-a treba mi oko 20.000 fanova i placam oko 30$

2Kupujem FB stranicu sa us fanovima Empty Re: Kupujem FB stranicu sa us fanovima sri sij 26, 2011 8:35 pm

srdja.a



?

3Kupujem FB stranicu sa us fanovima Empty Re: Kupujem FB stranicu sa us fanovima sri sij 26, 2011 8:37 pm

Admin


Admin

Srdjane, molimo vas ili postavite pitanje kako treba ili nemojte pisati praznu stranicu samo sa upitnikom, Hvala

https://fb-stranice.forumhr.com

4Kupujem FB stranicu sa us fanovima Empty Re: Kupujem FB stranicu sa us fanovima pet sij 13, 2012 8:38 pm

srga_



evo ja imam stranicu preko 450.000 clanova i zanima me vase misljenje u pradoaji te grupe ... pitao sam neke ljude kazu mi da grupa vredi i da mogu uzeti lepe pare sa za nju .... prodajem je zato sto vise nisam aktivan bas toliko i nemam vremena za nju ... naravno voleo bi kad bi mi mogli reci jos neki vid zarade sa tom grupom da je ne prodajem ... unapred hvala Wink

5Kupujem FB stranicu sa us fanovima Empty kupujem uto vel 28, 2012 8:17 pm

markidjani



Ukoliko jos uvek prodajes javi mi se na [You must be registered and logged in to see this link.] da se dogovorimo oko cene

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.